Blog > Komentarze do wpisu

Cienie na księżycu Zoe Marriott - recenzja książki

Kilkunastoletnia Suzume staje się świadkiem śmierci najbliższych jej osób. Ojca oraz kuzynki. Wkrótce po tych tragicznych zdarzeniach matka dziewczyny związuje się z najlepszym przyjacielem jej ojca. Przeprowadzają się do niego. Suzume jest tam bardzo nieszczęśliwa i zagubiona. Potrzebuje rozmowy, zrozumienia. Ucieka od problemów samookaleczeniem. Wpija w swoje ciało ostre, ozdobne szpilki do włosów. To przynosi jej ogromną ulgę.

W trakcie pobytu u ojczyma dziewczyna dowiaduje się, że jest on zamieszany w śmierć jej ojca. Postanawia za wszelką się zemścić. Rezygnuje z miłości, by stać się Narzeczoną Cieni. Katuje się ciągłymi ćwiczeniami. A wszystko po to by zrujnować życie swojego ojczyma.

Książka niesamowicie wciągająca. Gdy czyta się jeden rozdział od razu mam ochotę przeczytać następny, by poznać dalsze lost Suzume. Cienie na księżycu to powieść lekko Sci- Fi. Pojawiają się w niej elementy magi i iluzji. Polecam ją bardzo serdecznie wszystkim tym którzy choć trochę lubią czytać o niesamowitych przygodach, magi, tajemnicach i miłości.

poniedziałek, 19 sierpnia 2013, molowniczka

Polecane wpisy

Komentarze
2013/12/02 20:03:59
Bardzo ciekawie się zapowiada, aż chętnie zabiore się za przeczytanie, chociaż ostatnio wciągnęła mnie mocno Saga Endera :) a troche jest tego tam o.O a niestety nie mam tyle czasu ile bym sobie tego życzyła, no ale zachowuję pis ducha :)
-
Gość: Artur, *.toya.net.pl
2014/03/02 20:09:18
Dzień dobry, nazywam się Artur Kosiorowski. Czy mógłbym Pani przesłać do ewentualnej recenzji mój debiut książkowy pod tytułem "Wiosna życia"? Artur Kosiorowski;autor. Daję znać w ten sposób, bo nie mogłem znaleźć kontaktu innego, może Pani odpisać na mejl bitnik1@wp.pl
Książki audio
Angielski mp3